NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Moguca prevara sa bodovima i rang listom...

Nisam prijavljen kao registrovan takmicar,sa mogucnoscu  ucestvovanja na listi takmicara,ali sam uvideo da neko moze da napravi dva,tri,tj. koliko hoce nickova sa razlicitim e mail adresama..Tako da teoretski neko kome nije vazan duh igre,kao i fer takmicenje,vec samo cisto slovo na papiru,u vidu prvog mesta na tabeli npr.,moze da svaku dnevnu partiju Slagalice,odigra probno ulogovan na jedan profil,zatim zapamti,ili jos bolje zapise resenja pitanja i asocijacije,kao i pravilno povezivanje u igri spojnice,a zatim se prebaci na takmicarski nick i tu ostvari veoma dobar rezultat.Ako ova mogucnost stvarno postoji,molio bi administratore i moderatore da obrate paznju na to,u cilju vece regularnosti i postenije igre,pak ako je ova opcija nemoguca za igrace takmicare,onda sve pohvale za internet Slagalicu..

1 za
8 protiv
JediMindTrick
2011-11-19
???

Da, igrači koji su na rang listi ne mogu to da rade.

1 za
0 protiv
Supervizor
2011-11-19
???

postoji jednostavniji nacin znaci moze se sa istim mailom osvojiti svaki put max broj poena!

2 za
5 protiv
Dragan Bozic
2012-02-07
???

Naravno da sam nezadovoljan zbog velikog varanja na rang listi,ali hajde dajte predloge,da se varanje potpuno iskoreni.Ponuđen nam je pregled asociijacija,da se bar na  taj način smanji varanje,ali izgleda da se slabo ko hfata pregleda.

3 za
1 protiv
jaleeee
2012-02-07
???

ponavljam moze se imati max broj poena a da se ne logujes ponovo fora je jednostavna supervizor ako to ne zna a sumnjam neka mi se obrati pa cu mu reci!

1 za
6 protiv
Dragan Bozic
2012-02-08
???

Da li je moguce da supervizor ne moze da nadje nekog strucnjaka u toj oblasti da sredi propuste koje sajt ocigledno ima,ovo prepucavanje na forumima postaje smesno,sve to pisem jer je sajt zaista dobar i sve je osmisljeno i uradjeno perfektno osim te rang liste i varanja a mislim da je to draz celog sajta a sa ne mogucnocu pravednog takmicenja sve gubi smisao. Ovo nije jedini sajt u kome se igraci takmice i kako su ostali uspeli to da srede mislim da bi i vi mogli sa pravim stucnjacima u toj oblasti!

4 za
4 protiv
martinaaleksandar
2012-02-08
???

Cemu sve ovo, ako je neko ovde samo da bi varao pa neka vara, iskreno igram od srca i jedva cekam svakog dana da izadje nova igra....mada znam neke likove koji nisu pretplaceni,''igraj''slagalicu tako sto varaju kako bi zenske osobe na fb videle kako je on pametan..:),smesno i bolesno...treba igrati sa zadovoljstvom pa makar i dnevno osvajao 50 poena...

11 za
0 protiv
Samir Jonis
2012-02-08
???

slazem se sa samirom i ja igram iz zadovoljstva ali sam sasvim slucajno greskom provalio kako imati max rezultat pa sam mislio da bi to nekog zanimalo da se otkloni ali vidim da od toga nema nista!

2 za
2 protiv
Dragan Bozic
2012-02-09
???

Dragan Bozic napisa...

slazem se sa samirom i ja igram iz zadovoljstva ali sam sasvim slucajno greskom provalio kako imati max rezultat pa sam mislio da bi to nekog zanimalo da se otkloni ali vidim da od toga nema nista!

... moja prva poruka u ovoj temi je odgovor. Nemam ništa da dodam.

1 za
0 protiv
Supervizor
2012-02-09
???

Zasto je obrisana tema koju sam postavio a vezana je za slagalicu na facebook-u ????

6 za
0 protiv
Gale Djordjevic
2012-02-09
???

Hvala puno na informaciji, Gale. Pronašla, igrala i oduševljena !

3 za
0 protiv
Ljix
2012-02-10
???

Gale Djordjevic napisa...

Zasto je obrisana tema koju sam postavio a vezana je za slagalicu na facebook-u ????

... mislio sam da je u pitanju neko zezanje pošto nisam mogao da je nađem. Sad vidim da je i Ljix našla, pa sam malo bolje potražio.

1 za
1 protiv
Supervizor
2012-02-10
???

Supervizore nadam se da ce ovo tebe i tvoj tim da motivise da odradite isto ili cak i bolje jer su na facebook-u to stvarno dobro uradili ,a iskreno ako uspete to vredi da se plati i 500 din na mesecnom nivou.....pokusajte navijam za vas !!!!

4 za
0 protiv
Gale Djordjevic
2012-02-10
???

Gale Djordjevic napisa...

Supervizore nadam se da ce ovo tebe i tvoj tim da motivise da odradite isto ili cak i bolje jer su na facebook-u to stvarno dobro uradili ,a iskreno ako uspete to vredi da se plati i 500 din na mesecnom nivou.....pokusajte navijam za vas !!!!

... mislim da to kako su oni napravili može brzo da dojadi. Kad/ako bude pravljeno na ovom sajtu, biće takmičenje po kup sistemu, kako bi imali i neka polufinala, finala i pobednike na kraju.

Nego, nešto mi je sumnjivo, odigrao sam par igara i kao da se sećam tih pitanja, spojnica i asocijacija. Jeste li igrali malo više igara? Da li su uzeli sadržaj sa ovog sajta?

2 za
1 protiv
Supervizor
2012-02-10
???

Ja sam sigurna za jednu asocijacju da sam ovde imala (sud, grupa, slika , cetvrtu kolonu zaboravih, a konacno resenje krv ). I jedno pitanje koje sam ovde imala pre par dana u KZZ (koliko atoma sumpora ima u sumporastoj kiselini).

4 za
0 protiv
Ljix
2012-02-10
???

izgleda da im je mali recnik za prvu igru, ja imao rec kolabirati a oni nisu priznali. siguran sam da ce vec posle par dana poceti da se ponavljaju pitanja u svim igrama i to ce biti kraj zanimacije. nemoguce je da imaju toliko veliki broj raylicitih pitanja koliko njima treba sa tako velikim brojem igraca svakodnevno. to ne moze da  uspe nikako
 

3 za
0 protiv
klasicna budala
2012-02-10
???

Da , ja sam imala rec NENAČINJENI, koja mi nije priznata, a protivniku priznato NAČINJEN

3 za
0 protiv
Ljix
2012-02-10
???

Nisu mi priznali reč boksit.

3 za
0 protiv
Rastislav Spevak
2012-02-10
???

Sa bazom podataka i pitanja koju vi imate bili bi ste daleko bolji ali trenutno mnogo je zanimljivije igrati jedan na jedan, a sto se tice prve igre imaju mali fond reci ali istog trenutka kad otkucas rec pored izadje ikonica da li je rec tacna ili ne tako da ne potvrdjujete ako je rec pogresna.Dnevno se ne moze odigrati vise od pet partija stim sto je samo jedna besplatna dok ostale moras da platis ako zelis

1 za
1 protiv
Gale Djordjevic
2012-02-10
???

Ljudi pa vi ste genijalni sada sam probao da odigram par igara i to stvarno radi.

Mada su bili pocetnici i neki su odmah pobegli.Kako to niste ranije prijavili

4 za
0 protiv
crni
2012-02-10
???

Danas sam na facebook-u dobio vasu asocijaciju ,most, sava i konacno gazela ,a sto je najsmesnije izgleda da citaju i forum , jutros sam dobio obavestenje kako su poboljsali  recnik 

3 za
0 protiv
Gale Djordjevic
2012-02-11
???

Mislim da im je koncept pogresan. Dnevno trosis 200 tokena (40 po partiji, pet partija je dnevni maksimum), a dobijas svaki dan po 50 besplatnih. Tokene trosis i kada igras sa prijateljima. Posle par dana cemo svi ostati bez tih tokena i moci cemo da igramo jednu partiju dnevno. Tokeni mogu da se kupe, ali je 107 tokena 100 din + pdv ili 323 tokena 300 din +pdv, sto ne verujem da ce ljudi bas potrcati da plate.

4 za
0 protiv
Radovan
2012-02-11
???

A gde je ta druga slagalica na Fb, moze neko da ostavi link? Ovde pocinju postovi prakticno niotkud o toj FB Slagalici...surprise
 

0 za
0 protiv
kotopaksi
2012-02-11
???

Radovan napisa...

Mislim da im je koncept pogresan. Dnevno trosis 200 tokena (40 po partiji, pet partija je dnevni maksimum), a dobijas svaki dan po 50 besplatnih. Tokene trosis i kada igras sa prijateljima. Posle par dana cemo svi ostati bez tih tokena i moci cemo da igramo jednu partiju dnevno. Tokeni mogu da se kupe, ali je 107 tokena 100 din + pdv ili 323 tokena 300 din +pdv, sto ne verujem da ce ljudi bas potrcati da plate.

...Ne bi vjerovao sta sve ljudi kupuju naFB!!!surprise

2 za
0 protiv
Dragana-Goran Kalinic
2012-02-11
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0127 sec.

Copyright © 2024