NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

skocko

kada se na pocetku igra kombinacija 2+2 da li je uvek moguce pogoditi kombinaciju kada se do 4. pokusaja pogodi samo 1 znak? 

4 za
1 protiv
onshort
2011-04-15
???

pokusaj 1 2+2 - 0 pogodaka

pokusaj 2 2+2 - 0 pogodaka

pokusaj 3 2+2 - moras da imas neki pogodak

 

daj neki primer - ovako si poprilicno nejasan

2 za
0 protiv
DekVla
2011-04-15
???

DekVla napisa...

pokusaj 1 2+2 - 0 pogodaka

pokusaj 2 2+2 - 0 pogodaka

pokusaj 3 2+2 - moras da imas neki pogodak

 

daj neki primer - ovako si poprilicno nejasan

...

H H K K 1 TACAN

H P P P 1 TACAN

H T T T 1 TACAN

I posle toga treba H Z Z S ali ni ovo nije 100% sigurno jer se moze potrefiti jedna kombinacija koja se ne moze resiti

0 za
1 protiv
onshort
2011-04-15
???

onshort napisa...

DekVla napisa...

pokusaj 1 2+2 - 0 pogodaka

pokusaj 2 2+2 - 0 pogodaka

pokusaj 3 2+2 - moras da imas neki pogodak

 

daj neki primer - ovako si poprilicno nejasan

...

H H K K 1 TACAN

H P P P 1 TACAN

H T T T 1 TACAN

I posle toga treba H Z Z S ali ni ovo nije 100% sigurno jer se moze potrefiti jedna kombinacija koja se ne moze resiti

...

Ovo može biti teška situacija, ako su tačni, ustvari, karo, pik i tref. U 4. pokušaju pojaviće ti se jedan tačan (na mestu ili ne), ali ih je onda teško poređati na pravim mestima. Ja sam imao takvu situaciju pre nekoliko dana i (malo zbog brzopletosti i nonšalantnosti) pogodio tek u 7. pokušaju. U tom trenutku mi se učinilo da je možda ipak bilo bolje da u 2. pokušaju probam sa četiri ista znaka, što smatram da je "gubitak pokušaja", ali pošto ovde (za razliku od TV slagalice) postoji 7. pokušaja, možda i nije.

2 za
2 protiv
istok
2011-04-15
???

onshort napisa...

kada se na pocetku igra kombinacija 2+2 da li je uvek moguce pogoditi kombinaciju kada se do 4. pokusaja pogodi samo 1 znak? 

...Moguce je i to u maksimalno 6 pokusaja. Mozete naci Kalimistovu odlicnu analizu ovog i drugih problema u vezi skocka u temi (zbunjujuceg naslova) Strategija u igri brojeva.

2 za
0 protiv
Slobodan
2011-04-16
???

Slobodan napisa...

onshort napisa...

kada se na pocetku igra kombinacija 2+2 da li je uvek moguce pogoditi kombinaciju kada se do 4. pokusaja pogodi samo 1 znak? 

...Moguce je i to u maksimalno 6 pokusaja. Mozete naci Kalimistovu odlicnu analizu ovog i drugih problema u vezi skocka u temi (zbunjujuceg naslova) Strategija u igri brojeva.

To je tacno, secam se da sam ja bas zamolio ljude da mi pojasne da li je matematicki resiv svaki skocko, Kalimist se javio i ostavio jedan dobar link. Cini mi se da je cak resenje bilo da moze i u 5 "poteza" da se resi svaki. yes

Jedini problem je sto ta tema sad vise nije vidljiva

0 za
0 protiv
Dakinsljam
2011-04-16
???

Zapravo, cini mi se da je bio Kalimist, nisam 100% siguran

0 za
0 protiv
Dakinsljam
2011-04-16
???

Dakinsljam napisa...

Slobodan napisa...

...Moguce je i to u maksimalno 6 pokusaja. Mozete naci Kalimistovu odlicnu analizu ovog i drugih problema u vezi skocka u temi (zbunjujuceg naslova) Strategija u igri brojeva.

Jedini problem je sto ta tema sad vise nije vidljiva

... zato postoji pretraga na vrhu. Upišete "strategija u igri brojeva" i odmah se pojavi ta tema.

2 za
0 protiv
Supervizor
2011-04-16
???

Supervizor napisa...

Dakinsljam napisa...

Slobodan napisa...

...Moguce je i to u maksimalno 6 pokusaja. Mozete naci Kalimistovu odlicnu analizu ovog i drugih problema u vezi skocka u temi (zbunjujuceg naslova) Strategija u igri brojeva.

Jedini problem je sto ta tema sad vise nije vidljiva

... zato postoji pretraga na vrhu. Upišete "strategija u igri brojeva" i odmah se pojavi ta tema.

Eto, vise ni to nije problem cheeky

2 za
0 protiv
Dakinsljam
2011-04-16
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0109 sec.

Copyright © 2024