NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

Fudbal

Kazu da su Delije namerno pokvarile reflektore u Bratislavi...Da bi Zvezda duze igrala u Evropi!!!

8 za
9 protiv
NeparniValjak
2010-08-06
???

Ono sto si se nadao da na zrebu upadnemo u blato, desilo se.Molio sam boga, samo ne Anderleht i normalno da se bas to i desilo.Mislim, ceracemo se mi ali realno mnogo nam je bliza liga Evrope.A sto se tice vasih, dobili ste ono sto zasluzujete pa nek se i dalje nastavi Lukiceva prica "ukrali nam titulu"

5 za
3 protiv
raborg
2010-08-07
???

U srpskom rijecniku izgleda ne postoji vise rijec patriotizam. Kako se mozete radovati neuspjehu timova iz svoje rodjene zemlje u evropskim ligama? To mi ne ide nikako u glavu. Pricam dosta sa nasim ljudima u dijaspori, i nisam cuo za neki takav slucaj u drugoj zemlji.

3 za
3 protiv
vojvoda021
2010-08-07
???

vojvoda021 napisa...

U srpskom rijecniku izgleda ne postoji vise rijec patriotizam. Kako se mozete radovati neuspjehu timova iz svoje rodjene zemlje u evropskim ligama? To mi ne ide nikako u glavu. Pricam dosta sa nasim ljudima u dijaspori, i nisam cuo za neki takav slucaj u drugoj zemlji.

...Iskren da ti budem, jedino sto moze da se meri sa mojom ljubavlju prema crno beloj je mrznja prema crveno beloj boji. Tako sam odrastao, kao klinac sam bas bio zaludjenik, a sad gledam to sa prakticne strane - sto dalje omrazene komsije odu u Evropi to vise para, znaci veci budzet za pojacanja, znaci bolji tim, znaci teze Partizanu u domacem sampionatu. Dakle, zasto bih se ja radovao uspehu Zvezde u Evropi, kad to mom timu ne donosi nista dobro? Osim toga, sadasnja Zvezdina uprava svojim izjavama nije zasluzila nista bolje. Znam ja da moje razmisljanje smeta masi ljudi, ali me to ne pogadja, volim Partizan, a ostali, manje bitni me ne interesuju.

raborg napisa...

Ono sto si se nadao da na zrebu upadnemo u blato, desilo se.Molio sam boga, samo ne Anderleht i normalno da se bas to i desilo.Mislim, ceracemo se mi ali realno mnogo nam je bliza liga Evrope.

...Jaci je bio Njukasl onomad nego Anderleht danas, a ja i dalje verujem da "boj ne bije svijetlo oruzje, vec boj bije serce u junaka".

4 za
8 protiv
Kalimist
2010-08-07
???

Situacija je slicna kao pred Njukasl,tu su i neki igraci koji su i onomad ugrali,opet prva utakmica u Beogradu,mlad i neiskusan trener...Imamo realne sanse da prodjemo Anderleht,samo da svi budu zdravi

1 za
2 protiv
dell boy
2010-08-07
???

Kalimist napisa...

...Iskren da ti budem, jedino sto moze da se meri sa mojom ljubavlju prema crno beloj je mrznja prema crveno beloj boji. .

 

...

Ne pamtim sve Zvezdine pobede,ali...Čas geografije,tranzistor,Kušta,udarac lopte u prečku i nakon toga zvuk tišine na JNA,moj skok na sred časa,bes u očima geografičarke koja me izbacuje jer ne razume da su Albanci koji izbacuju Partizan - nešto neprocenjivo,što ostaje u sećanju do kraja života!!!

5 za
3 protiv
NeparniValjak
2010-08-07
???

Pretprošle godine sam imao pretplatnu kartu za Partizanove košarkaške utakmice.Prošle godine je nisam uzeo zbog skepticnosti oko prelaznog roka (sram me bilo, zasluzujem svaki prekor), ali sam isao na vaterpolo maltene svaku utakmicu.A sad ako se udruze tri nasa najbolja izdanka crno-bele porodice, u pohodu na lige sampiona bicu na slatkim mukama, koga pratiti.Ovi drugi nemaju tih "problema"

@Kalimist: Razlog za moju brigu nije toliko razlika u kvalitetu, vec sveza iskustva s belgijskim klubovima.Dace bog da treca bude sreca.

3 za
2 protiv
raborg
2010-08-07
???

@Raborg

Od ove godine UEFA je donela odluku da se mušema razvije i u poslednjem kolu kvalifikacija,tako da ce je biti protiv Anderlehta!

0 za
6 protiv
NeparniValjak
2010-08-07
???

A ja mislio ne može gore... kad ono BRUKA!

2 za
0 protiv
Fellow
2010-10-12
???

ovo od sinoc u Djenovi je slika pravoslavne crkve (koja je dozvolila da se u nedelju narkomani huligani skupljaju u njenim dvoristima) i vojislava kostunice...

namerno im pisem imena malim slovima...

slobodno neka me supervizor banuje ako sam ja glavni problem u ovakvoj Vajmarskoj Srbiji...

3 za
8 protiv
ZlatnoOko
2010-10-13
???

ZlatnoOko napisa...

ovo od sinoc u Djenovi je slika pravoslavne crkve (koja je dozvolila da se u nedelju narkomani huligani skupljaju u njenim dvoristima) i vojislava kostunice...

... Јој, најбољи су ови стручњаци који се о навијачима и СПЦ информишу на б92 од Бранкице Станковић.
Оно синоћ, срећом, нисам ни гледао, а режија (лоша) је више него очигледна за свакога ко је икада ишао на утакмице... Они који то разумеју - не могу ништа да промене, а они који се ''примају'' (нажалост - већина) резонују као ЗлатноОко...

4 za
0 protiv
Цане Вукић
2010-10-13
???

Ne verujem ja da ovo ima ikakve veze sa SPC ili VK. Meni više izgleda kao grupa razočaranih i isfrustriranih navijača C. Zvezde kojima se "ruši svet". Nigde rezultata, dominacija Partizana, neki klubovi pred gašenjem. Brod tone, a ako potone šta će oni onda raditi. Kada neko živi za nešto, kao što zagriženi navijači žive za sledeću pobedu i sledeći pehar, pa im to oduzmeš, onda počinje da se ponaša neracionalno.

5 za
3 protiv
Petar Mirković
2010-10-13
???

Jednostrano  je da se ovi poslednji događaji gledaju kroz prizmu odnosa Zvezda -Partizan.U našem fudbalskom savezu je haos(tamo sede ljigavi političari koji bi majku prodali za pare), a država nije donela odluku šta će sa svojim najpoznatijim klubovima  .Nekad sam navijao za Zvezdu(pre desetak godina),a više me ne zanima naš fudbal. Ne liči na fudbal.

Svaka čast košarkašima:reprezentaciji i Partizanu
 

4 za
0 protiv
Radomir-ue
2010-10-13
???

http://img209.imageshack.us/i/bogdanov.jpg/ 

Tetovaza na srcu govori vise od reci.

Dakle,karte su distribuirane preko FSS-a,uz pasos,poimenicno,N E M O G U C E ih je preprodati,ustupiti,pokloniti,pravila su striktna,svi izgrednici su,ispostavilo se,poznati od ranije!

Kao neko ko je mladost proveo na severnoj tribini po kiši,snegu,kijametu,a ko godinama nije kročio na pomenutu tribinu,naravno da se ne slažem ni sa čim od sinoćnjeg divljanja,ali...

Mučeni Stojković je neinteligentan dečko,ako je već nabio prst u oko prelaskom u Partizan svim Zvezdasima,morao je da pita za savet nekog pametnijeg,i da ne izlazi u javnost sa rečenicom da je prelazak u Partizan potez karijere. Da li je i dalje siguran da je to potez karijere? Da li je nekome ko je posmatrao meč protiv Estonije promaklo šta mu je sve Luković rekao nakon trećeg gola? Da li se zna šta Boško Janković javno,a ostali reprezentativci u sebi misle o "potezu karijere". Ne kažem da incidenata ne bi bilo i bez toga,da se sve otelo kontroli davno,ali dodatan povod koji je svež i aktuelan je sjajan za dolivanje vatre!

E,sad,kako i koliko će biti kažnjen Bogdanov sa fotke? Ne bih da pametujem,ali,lako je zapitati se šta je sa onima (ne računajući Mišića) koji su kažnjeni? Na zvaničnom sajtu jednog FK je  moguće videti fotke nekoga ko je navodno u zatvoru,kako igra fudbal na jednom memorijalnom turniru,dok se to ne iskoreni - ćorava posla!

7 za
1 protiv
BuridanovMagarac
2010-10-13
???

BuridanovMagarac napisa...

 Da li je nekome ko je posmatrao meč protiv Estonije promaklo šta mu je sve Luković rekao nakon trećeg gola? 

...Rečeni Luković je direktni krivac za drugi gol Estonaca jer je proplivao na sredini terena i ostavio slobodan put strelcu kroz sredinu terena. Stojkovićeva krivica kod trećeg gola je što mu se nije javio. A svaki trener će mu reći da se lopta nikada ne vraća golmanu prema golu nego pored gola. Dakle, krivica je obostrana za oba gola.

4 za
2 protiv
Meda
2010-10-13
???

Meda napisa...

...Rečeni Luković je direktni krivac za drugi gol Estonaca jer je proplivao na sredini terena i ostavio slobodan put strelcu kroz sredinu terena. Stojkovićeva krivica kod trećeg gola je što mu se nije javio. A svaki trener će mu reći da se lopta nikada ne vraća golmanu prema golu nego pored gola. Dakle, krivica je obostrana za oba gola.

...Verovatno si u pravu,ali to nije sustina,sustina je da se redom (cast B.Jankovicu) suzdrzavaju da mu saopste sta misle o "potezu karijere" jer su dugo zajedno,a cim naidje prva prilika,povod koji mozda to i nije - eto bujice svakakvih reci,decko se zaista grdno preracunao,videcemo sta ce biti za 10 dana na derbiju,ako ga bude pred publikom...A ako nista drugo - sad tek nema sanse da i Kleo zaigra za reprezentaciju,pasos koji je dobio preko reda i bez cekanja moze da mu posluzi kao suvenir!

3 za
0 protiv
NeparniValjak
2010-10-13
???

Sta su onda partizanovci trebali da lincuju Divca sto je odigrao dve utakmice za Zvezdu za vreme Lock Out-a? Mislim da svako ima pravo da izabere ono sto je najbolje za njega. To sto je zbog navijaca za Stojkovica ovo ispao najgori potez nije njegova krivica. Dok god ne donesemo zakon o suzbijanju agresije na stadionima kao Englezi, sa drakonskim kaznama dozivljavacemo ovakve stvari. 

4 za
4 protiv
Meda
2010-10-13
???

ZlatnoOko napisa...

ovo od sinoc u Djenovi je slika pravoslavne crkve (koja je dozvolila da se u nedelju narkomani huligani skupljaju u njenim dvoristima) i vojislava kostunice...

namerno im pisem imena malim slovima...

slobodno neka me supervizor banuje ako sam ja glavni problem u ovakvoj Vajmarskoj Srbiji...

...

Bolje da naučiš pravila asocijativnosti nego što lupetaš i optužuješ po forumu!

Spomenuti srpsku pravoslavnu crkvu i ove huligane u istoj rečenici je apsurd!

4 za
1 protiv
Fellow
2010-10-13
???

Петар Марковић napisa...

ZlatnoOko napisa...

ovo od sinoc u Djenovi je slika pravoslavne crkve (koja je dozvolila da se u nedelju narkomani huligani skupljaju u njenim dvoristima) i vojislava kostunice...

... Јој, најбољи су ови стручњаци који се о навијачима и СПЦ информишу на б92 од Бранкице Станковић.
Оно синоћ, срећом, нисам ни гледао, а режија (лоша) је више него очигледна за свакога ко је икада ишао на утакмице... Они који то разумеју - не могу ништа да промене, а они који се ''примају'' (нажалост - већина) резонују као ЗлатноОко...

...

Tačno prijatelju, zabrinem se ko sve ima pravo glasa!

Pri tom, mislim i na ove mentole sa stadiona i na one koji dele mišljenje popularnih NVO.

4 za
1 protiv
Fellow
2010-10-13
???

Ja ne volim da pisem komentare po forumima, ali me je nekoliko zadnjih komentara bas iziritiralo da to, nevoljno, uradim. Zasto mora politika i na ovom sajtu? Usput se setih Milka Djurovskog. I on je to isto uradio (a o njegovoj popularnosti tada da ne pricam), ali se  nisu palili stadioni i rusio Beograd!

3 za
2 protiv
irena 89
2010-10-13
???

crkva se nije ogradila od huligana sa krstovima oko vrata...

ni u Avganistanu vise nema takvih verskih fanatika...

toliko od mene...

5 za
4 protiv
ZlatnoOko
2010-10-14
???

I DA, JOS NESTO...

na mitinzima druge strane (prema poslednjim izborima - VECINSKE) nisam cula da neko uzvikuje - smrt deci tog i tog opozicionog politicara...

mislite o tome...

3 za
3 protiv
ZlatnoOko
2010-10-14
???

Pobogu, pa kako može naša crkva da utiče na to što su huligani uzeli njena obeležja?

Kako mogu preostali srbi sa Kosova da zabrane da ih reprezentuju ovi drogirani idioti?

Oni se namerno kriju iza ovih simbola, i neću trošiti vreme na one koji to ne shvataju ili ne želi da shvate...

 

ZlatnoOko napisa...

I DA, JOS NESTO...

na mitinzima druge strane (prema poslednjim izborima - VECINSKE) nisam cula da neko uzvikuje - smrt deci tog i tog opozicionog politicara...

mislite o tome...

...

Ja se nisam pozocionirao ni na jednu stranu, i ne počinjimo ovde raspravu o politici. Kletve deci i ostale idiotizme koji nisu strani svim političarima OSUĐUJEM!

Takođe, zaista nisam shvatio kakve veze to ima sa brukom u Đenovi.

7 za
1 protiv
Fellow
2010-10-14
???

ZlatnoOko napisa...

ovo od sinoc u Djenovi je slika pravoslavne crkve (koja je dozvolila da se u nedelju narkomani huligani skupljaju u njenim dvoristima) i vojislava kostunice...

namerno im pisem imena malim slovima...

slobodno neka me supervizor banuje ako sam ja glavni problem u ovakvoj Vajmarskoj Srbiji...

...ne lupaj, molim te...

9 za
1 protiv
karlosboki
2010-10-14
???

eh kako pravoslavne u sred italije

1 za
0 protiv
masxa
2010-10-14
???

Fellow napisa...

Bolje da naučiš pravila asocijativnosti nego što lupetaš i optužuješ po forumu!

...

Ups, petnaestica - asocijativnosti

angel

3 za
0 protiv
Fellow
2010-10-14
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0138 sec.

Copyright © 2024